Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο
Αρχική » ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

    Οι κριτικές επιτροπές του διαγωνιστικού προγράμματος του 26ου Φεστιβάλ Ολυμπίας

    ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ (ηλικίας έως 12 ετών) / Children’s Juries (up to 12 years old)

    Κριτική επιτροπή ταινιών μεγάλου μήκους μυθοπλασίας / Feature films jury

    Νίκη Δεπούντη / Niki Depounti

    Μαριάννα Ζαχαροπούλου / Marianna Zacharopoulou

    Σμαράγδα Ζέκιου / Smaragda Zekiou

    Μαρία Ζωγράφου / Maria Zografou

    Οδυσσέας Καββαθάς / Odysseas Kavathas

    Θεόδωρος Καζάκος / Theodoros Kazakos

    Αικατερίνη Κακαλή / Ekaterini Kakali

    Ιωάννα Καράμπουλα / Ioanna Karampoula

    Γεωργία Καραχάλιου / Georgia Karachaliou

    Ηρακλής Κλαμπανάς / Iraklis Klampanas

    Ιρίνα Κορδελά-Βιδάλη / Irina Kordela-Vidali

    Δανάη Κουκούμη / Danae Koukoumi

    Δήμητρα Κυριανάκη / Dimitra Kyrianaki

    Αριάδνη Κωνσταντούρου / Ariadne Konstantourou

    Αναστασία Μπαφατάκη / Anastasia Bafataki

    Παναγιώτα Νικολακοπούλου / Panagiota Nikolakopoulou

    Φώτιο-Ιάσονας Τσιμάς / Fotios-Iasonas Tsimas

    Σωτηρία Τσιπολίτη / Sotiria Tsipoliti

    Γεωργία Χαμίτι / Georgia Chamiti

    Κριτική επιτροπή ταινιών μικρού μήκους μυθοπλασίας / Short fiction films jury

    Γαρυφαλλιά-Μυρτώ Αλλαγιάννη / Garyfallia-Myrto Allagianni

    Γιάννος Δημητρουλόπουλος / Yannos Dimitroulopoulos

    Ζέτα Δημητρουλοπούλου / Zeta Dimitroulopoulou

    Χρυσαΐδα Δρε / Chrysaida Dre

    Ιουλιέττα-Διονυσία Θεοδωρίδου / Ioulietta-Dionysia Theodoridou

    Ίρις Θωμά / Iris Thoma

    Αρετή Καλατζαντωνάκη / Areti Kalatzantonaki

    Σταυρούλα Καλαντζαντωνάκη / Stavroula Kalatzantonaki

    Ειρήνη-Μαρία Καραντώνη / Irini-Maria Karantoni

    Μαρία Κλεφτονικολού / Maria Kleftonikolou

    Δανάη Κοτρέτσου / Danae Kotrestou

    Παναγιώτα-Βαλέρια Μακρή / Panagiota-Valeria Makri

    Ανδρέας Οικονομόπουλος / Andreas Oikonomopoulos

    Θεοδώρα Παναγιωτοπούλου / Theodora Panagiotopoulou

    Εμμανουήλ Παπατζανάκης / Emmanouil Papatzanaki

    Γεωργία Ναταλία Σπυράκη / Georgia Natalia Spyraki

    Νικόλαος Τσόγκας / Nikolaos Tsogas

    Φωτεινή Φιλιπποπούλου / Fotini Filippopoulou

    Κυράνη Χρονοπούλου / Kyrani Chronopoulou

    Κριτική επιτροπή ταινιών μικρού μήκους animation / Short animated films jury

    Δάφνη Αφεντάκη / Daphne Afentaki

    Μαρία-Κατερίνα Γαβαλά / Maria-Katerina Gavala

    Λεωνίδας Γιαννακούλιας / Leonidas Yannakoulias

    Ειρήνη Γεροντιδάκη / Irini Yerontidaki

    Ιόλη-Δηιάνειρα Δρακοπούλου / Ioli-Deianira Drakopoulou

    Γιάννης Κατρανίδης / Yannis Katranidis

    Πάρης Κουλούρης / Paris Koulouris

    Κωνσταντίνα Κούτση / Konstantina Koutsi

    Δημήτρης Κυριαζής / Dimitris Kyriazis

    Ελένη Λάζαρη / Eleni Lazari

    Γιώργος-Σταύρος Οικονόμου / Yorgos-Stavros Oikonomou

    Ηλιάνα Παππά / Iliana Pappa

    Χαρά Πετροπούλου / Chara Petropoulou

    Κωνσταντίνα-Πανωραία Πλάγου / Konstantina-Panorea Plagou

    Ηλίας Σκούτας / Ilias Skouta

    Νικολία Σπυρώτη / Natalia Spyroti

    Μυρτώ Σταυροπούλου / Myrto Stavropoulou

    Χριστίνα Στρουμπάκου / Christina Stroumpakou

    Αθανασία Τσαούση / Athanasia Tsaousi

    Κριτική επιτροπή ταινιών ντοκιμαντέρ / Documentary films jury

    Αγγελική Αθανασίου / Aggeliki Athanasiou

    Δημήτρης Βανής / Dimitris Vanis

    Γεωργία Βασιλικοπούλου / Georgia Vassilakopoulou

    Νικόλας Δημακόπουλος / Nikolas Dimakopoulos

    Εριφύλη Καλλιοντζή / Erifyli Kalliontzi

    Νεφέλη Καμαρινού / Nefeli Kamarinou

    Δήμητρα Κρίσπη / Dimitra Krispi

    Κωνσταντίνα Λάλου / Konstantina Lalou

    Νεσίκα Σκατσάϊ / Nesica Skatsai

    Γουέι Τσεχάν / Gouei Tsechan

    Ιωάννης Χαρίτος / Ioannis Charitos

    ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ (ηλικίας 13 ετών και άνω) / Children’s Juries (over 13 years old)

    Κριτική επιτροπή ταινιών μεγάλου μήκους μυθοπλασίας / Feature films jury

    Αμύρσα Γιαννακάκη / Amyrsa Yannakaki

    Χαρίλαος  Διαβάτης / Charilaos Diavatis

    Μαρία Καραχάλιου-Φωτοπούλου / Maria Karachaliou-Fotopoulou

    Κωνσταντίνα Κωστοπούλου / Konstantina Kostopoulou

    Ζωή Μπαμπανιώτη / Zoi Babanioti

    Χαράλαμπος Οικονόμου / Charalampos Oikonomou

    Ελένη Παναγιωτακοπούλου / Eleni Panayiotakopoulou

    Βασιλική Παπασωτηρίου / Vassiliki Papasotiriou

    Μαρία Πατρινού / Maria Patrinou

    Κωνσταντίνα Παφιώλη / Konstantina Pafioli

    Φωτεινή Σκίπη / Fotini Skipi

    Ράνια Σοφού / Rania Sofou

    Αφροδίτη Τσαγκάρη / Afroditi Tsagari

    Μαριστέλλα Τσαπράνη / Maristella Tsaprani

    Γεωργία-Ζωή Τσουρέα / Georgia-Zoi Tsourea

    Κριτική επιτροπή ταινιών μικρού μήκους μυθοπλασίας / Short fiction films jury

    Γιώργος Μάρκος / Yorgos Markos

    Νικόλαος Νικολόπουλος / Nikolaos Nikolopoulos

    Γεωργία Νικολοπούλου / Georgia Nikolopoulou

    Γιώργος Οικονομόπουλος / Yorgos Oikonomopoulos

    Ιόλη Ιάνασσα Οτάκε / Ioli Ianassa Otake

    Σπύρος Πασπαλιάρης / Spyros Paspaliaris

    Αποστόλης Πιτερός / Apostolis Piteros

    Διονύσης Σκλάβος / Dionysis Sklavos

    Ευγενία Σπυροπούλου / Evgenia Spyropoulou

    Βασιλική-Ελένη Τσακιρίδη / Vassiliki-Eleni Tsakiridi

    Νικόλαος Φρόνιμος / Nikolaos Fronimos

    Γεώργιος Χριτής / Georgios Chritis

    Κριτική επιτροπή ταινιών μικρού μήκους animation / Short animated films jury

    Άρτεμις Γκίζα / Artemis Giza

    Δωροθέα Γρηγοριάδη / Dorothea Grigoriadi

    Ιωάννα Μαρινοπούλου / Ioanna Marinopoulou

    Νεφέλη Νικολάου / Nefeli Nikolaou

    Κωνσταντίνα-Γεωργία Παπαδάκη-Παπαζαχαρίου / Konstantina-Georgia Papadaki-Papazachariou

    Ελπίδα Παπαλέξη / Elpida Papalexi

    Κωνσταντίνος Παππάς / Konstantinos Pappas

    Μαρία Σγουρού / Maria Sgourou

    Αλέξανδρος Σίρπο / Alexandros Sirpo

    Μαρία-Αδαμαντία Σκούτα / Maria-Adamantia Skouta

    Ελένη  Τσίγκρη / Eleni Tsigkri

    Δημήτρης Φερεντίνος / Dimitris Ferentinos

    Στεφανία Φρουδάκη / Stefania Froudaki

    Κριτική επιτροπή ταινιών ντοκιμαντέρ / Documentary films jury

    Γιώργος Καλλιοντζής / Yorgos Kalliontzis

    Αθανάσιος Καουτσής / Athanasios Kaoutsis

    Λένα Παναγιωτακοπούλου / Lena Panayiotakopoulou

    Νίκος Παπαγεωργίου / Nikos Papageorgiou

    Σταματία-Μαρία Παπακωνσταντίνου / Stamatia-Maria Papakonstantinou

    Νίκος Πεντάζος / Nikos Pentazos

    Δημήτρης Ράλλης / Dimitris Rallis

    Κάτια Σταμέλλου / Katia Stamellou

    Φωτεινή Σταυρούλια / Fotini Stavroulia

    elGreek